allHEAD

Pojištění do zahraničí

Alianz cestovní pojištění je určené pro nejrůznější cesty do zahraničí. Rozlišují se různé druhy pojistek, která zahrnují cestovní rizika. Pojišťovna alianz garantuje svým klientům pojistné zabezpečení, takže jejich pojištěnci si mohou v klidu užívat dny pobytu v zahraničí. Pojistné krytí zahrnuje pojištění na dovolené, na služebních i pracovních cestách. Mimo to se dá sjednat i na sportovní pobyty. Cestovní pojištění lze dohodnout ve třech základních balíčcích, která zahrnují:

  • Neomezené léčebné výlohy
  • Non-stop asistenční služby v českém jazyce
  • Pojištění více než 150 sportů bez navýšení ceny
  • Připojištění rizikových sportů
  • Bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi

 

Cestovní pojištění do EU

Alianz cestovní pojištění se doporučujei na cesty po zemích Evropské Unie. Možná se domníváte, že Vám stačí jen modrý průkaz EHIC. Samozřejmě lze ho využít, ale není ekvivalentem cestovního pojištění. Jako občané EU máme sice nárok na zdravotní péči ve veřejných zdravotních zařízeních, stejně jako tamní obyvatelé. Nutno dodat, že lékařská péče není ve všech zemích zdarma. Ve většině případů se musí platit poplatky. Právě tyto poplatky Vám uhradí právě cestovní pojištění od Alianz. V rámci sjednaného pojištění mohou klienti počítat například i s úhradou nákladů za transport do ČR. Zahrnuje i zajištění dalších služeb jako je asistenční pomoc v českém jazyce.

Obsah cestovního pojištění

V rámci pojištění Alianz pojišťovna uhradí veškeré náklady za léčbu a zdravotní transporty, je zajištěna i asistenční služba v českém jazyce. Asistenční služba je k dispozici 24 hodin denně, po celý rok. Pokud chcete mít dostatečné pojistné krytí, není dobré šetřit. Nespoléhejte na nízké pojistné limity. Jen kvalitní obsah pojištění Vám zajistí pokrytí všech rizik, která mohou během cesty nastat.